0 / 4

کدام مدل بای پپ رو بخرم؟ بهترین بای پپ کدومه؟

بسیاری از بیماران سوال دارن که کدوم بای پپ و چه برندی بهتره بخریم؟ در این مقاله به پرسش شما جواب دادیم.

کدام مدل بای پپ رو بخرم؟ بهترین بای پپ کدومه؟

آیا تست خواب گرفتین و مشخص شده که آپنه تنفسی دارین؟ و پزشک توصیه به استفاده از دستگاه بای پپ کرده و شما نمیدونین چه برندی رو بخرین!

 

تو این مقاله چند مدل بای پپ رو بررسی می کنیم...

 

دستگاه بای پپ یک روش تهویه فشار راه هوای مثبت با دو سطح غیر تهاجمی برای افرادی است که از آپنه خواب و سایر مشکلات تنفسی رنج می برند. دستگاه بای پپ هوا را به داخل ریه ها هل می دهد تا به شما کمک کند تا راحت نفس بکشید و آرام بخوابید.

 

دستگاه بای پپ BIPAP فشار هوایی که ایجاد می کند نیز بسته به الگوی تنفس شما افزایش و کاهش می یابد ، بنابراین در اصل می توانید بگویید که فشار هوا را بر اساس نیاز شما تنظیم می کند.

 

اما با وجود بسیاری از مدل های دستگاه بای پپ BiPAP که در سال 2020 در بازار وجود دارد، خرید یک مدل می تواند کمی طاقت فرسا باشد.

 

در این مقاله برای کمک به شما به دریافت ایده روشن تر از گزینه های موجود، ما لیستی از بهترین دستگاه های بای پپ BiPAP با رتبه بندی بالا ، کارآمد و بسیار پیشرفته را ایجاد کرده ایم.

فناوری رمپ خودکار دستگاه این اجازه را می دهد تا فشار کمتری را پس از باز شدن به طور خودکار تحویل دهد تا بتوانید به آرامی با فشار صاف و ملایم استفاده کنید تا خسته نشوید. همچنین با اتمام زمان رمپ فشار به طور خودکار بر اساس سطح فشاری که تجویز شده افزایش می یابد.

 

1- دستگاه بای پپ ResMed AirCurve 10s  می تواند نوع آپنه خواب شما را تشخیص دهد. این تشخیص پیشرفته دستگاه به شما این امکان را می دهد که فشار مناسب را ارائه دهد بنابراین شما همیشه یک درمان cpap کارآمد دریافت می کنید.

 

یکی از آپشن های دستگاه توانایی همگام سازی و بارگیری داده ها از طریق اتصال بلوتوث برای تجزیه و تحلیل آماری است، این دستگاه همچنین دارای یک فناوری بی سیم داخلی است که به سیستم عامل مبتنی بر ابر AirView متصل است. از این طریق می توانید بلافاصله تنظیمات دستگاه را تغییر داده و از راه دور عیب یابی کنید.

 

با طراحی بصری و هوشمند ، ResMed AirCurve 10s همچنین دارای یک موتور فوق العاده بی صدا است که به شما کمک می کند تا خواب آرام تری داشته باشید.

 

2- اگر به دنبال دستگاهی با ظاهری مدرن و کنترل های کاربر پسند کارآمد هستید، دستگاه بای پپ Respironics Dreamstation Auto BiPAP یکی از گزینه های مناسب شماست!

 

این بای پپ یک طراحی واقعا زیبا، شیک و جمع و جور دارد. حتی می تواند ظاهر کمد شب شما را بهتر کند!

 

ویژگی EZ-Start آن امکان سازگاری آسان را دارد و برای مبتدیان بسیار مفید است تا به تنظیمات فشار مختلف عادت کنند.

 

Respironice Dreamstation همچنین دارای یک برنامه DreaMapper است که به کاربران امکان می دهد بازخورد درمانی ، سابقه عملکرد و راهنمای فیلم بیمار را دریافت کنند.

 

چند نمونه از ویژگی های این دستگاه، بررسی مناسب ماسک، گزینه مرطوب کننده گرما، اکسی متری و یک لوله گرم شونده اختیاری برخوردار است. این دستگاه بای پپ  BiPAP دارای دامنه فشار 3-25 سانتی متر و دلتا تا 22 سانتی متر H2O است. اگرچه می تواند درمان فشار قوی را انجام دهد، اما از طریق ویژگی رمپ فشار آن را به روشی کاملاً راحت انجام می دهد. تنظیمات فشار بالا به تدریج برای کمک به شما در خوابیدن قبل از رسیدن به فشاری که پزشک تعیین کرده است ایجاد می شود.

 

3- این بای پپ یک الگوریتم تنظیم خودکار دارد که بسته به نیاز شما فشار را به تنهایی تنظیم می کند. بای پپ DevilBiss IntelliPAP همچنین دارای یک صفحه نمایش بزرگ LCD با نور پس زمینه است که به شما امکان می دهد به راحتی داده ها را بخوانید و تنظیمات لازم را انجام دهید.

 

طراحی کوچک و جمع و جور آن برای مسافرت بسیار مناسب است. با داشتن سه دکمه بزرگ برای کنترل تنظیمات اصلی دستگاه، کار با DevilBiss IntelliPAP یک نسیم خالص است.سیستم تخلیه فشار Bi-Flex این دستگاه به شما اجازه می دهد تا هر بار استنشاق ، فشار هوا را به میزان تعیین شده تنظیم کنید. این دستگاه به شما آرامش خاطر و تنفس روان را می دهد، به خصوص اگر در سازگاری با درمان جدید بای پپ BiPAP خود مشکل دارید.

 

این دستگاه بای پپ BiPAP همچنین انجام اکسیژن درمانی را بسیار طبیعی و راحت می کند. فناوری تشخیص تنفس این قابلیت را برای تشخیص تنفس کاربر و نظارت بر پارامترهای مهم مربوط به خواب، مانند محدودیت جریان یا نشتی را فراهم می کند. این شامل گزارش کامل داده با ویژگی iCode مبتنی بر ابر iCloud است تا بتوانید در صورت لزوم، درمان و خواب خود را ارزیابی و تنظیم کنید. همچنین با کارت SD سازگار است و امکان ذخیره یا انتقال داده را فراهم می کند.

 

3- دستگاه بای پپ RESmart BMC BiPAP همچنین دارای سه سیستم ردیابی ابتکاری است که درمان دقیق و راحت را تضمین می کند. همراه با تکنیک گرمایش محیطی و طراحی محفظه دوگانه برای کنترل رطوبت و دمای بهینه. همچنین دارای چهار تنظیم حساسیت منحصر به فرد است که به شما یک درمان راحت تر و منحصر به فرد ارائه می دهد.

 

این بای پپ از نظر طراحی ، RESmart BiPAP مانند دستگاه پزشکی به نظر نمی رسد. حتی می تواند مکمل محیط خواب شما باشد! فناوری رمپ اتوماتیک آن فشار هوا را با حوصله تا خواب رفتن شما تحمیل می کند. وقتی بخوابید ، به فشار هوای تجویز شده پزشک خود در تمام شب بازمی گردد.

 

4- دستگاه بای پپ Respro BiPAP همچنین دارای یک صفحه LED است که استفاده از آن حتی برای کاربران مسن نیز آسان است. همراه با اتصال به اینترنت داخلی که به شما این امکان را می دهد که به هر دستگاه Android یا Apple متصل شوید.

 

این دستگاه با یک ماسک تمام صورت ، یک کیف حمل برای مسافرت ، یک دستگاه رطوبت ساز گرم شده و یک لوله خرطومی است. رطوبت ساز به شما کمک می کند تا هوا تحت فشار قرار گیرد و از خشک شدن گلو در این فرآیند جلوگیری کند.

چگونه می توان بهترین دستگاه بای پپ BiPap را در سال 2020 خریداری کرد؟

آیا قصد خرید به زودی دستگاه BiPAP را دارید؟ پس بهتر است بهترین Bipap را دریافت کنید. در اینجا برخی از مهمترین مواردی که باید بررسی کنید وجود دارد:

 

اندازه و وزن

دستگاه های BiPAP ابعاد مختلفی دارند ، بنابراین همیشه فضایی را که در هنگام خرید دارید ، در نظر بگیرید. اگر محدود باشد ، ممکن است گزینه کوچکتری را انتخاب کنید.

 

اگر به طور منظم سفر می کنید و باید دستگاه را با خود ببرید ، دستگاه های کوچک و سبک BiPAP بهترین هستند. اگر بتوانید دستگاهی با ظرف جمع و جور یا کیف حمل پیدا کنید بهتر است.

 

دامنه فشار

اگر دچار آپنه خواب هستید ، معمولاً به فشاری در حدود 4-16 سانتی متر نیاز دارید. از پزشک خود در مورد فشار تجویز شده خود بپرسید زیرا دستگاه های BiPAP دارای دامنه فشار متفاوتی هستند.

 

سر و صدا

به لطف پیشرفت های اخیر ، موتورهای مورد استفاده برای تأمین انرژی ماشین های BiPAP بسیار کم صدا شده اند. همیشه بهتر است برای خواب بهتر مدل های بدون سر و صدا انتخاب کنید.

 

رطوبت ساز

از آنجا که روزانه چندین ساعت از دستگاه BiPAP استفاده می کنید ، گلو و دهان شما مستعد خشکی و تحریک هستند. به همین دلیل شما برای کاهش رطوبت به هوای تحت فشار نیاز به یک رطوبت ساز دارید.

 

رطوبت سازها قابل جدا شدن یا درون دستگاه هستند. یک مرطوب کننده با مخزن بزرگ انتخاب کنید تا بتوانید بدون نیاز به شارژ مجدد از آن بیشتر استفاده کنید.

 

مجموعه داده خواب

برخی از دستگاه های BiPAP توانایی جمع آوری داده ها از الگوی خواب شما در طول شب را دارند و باعث می شود دستگاه فشار مناسب و متناسب با الگوی خواب شما ایجاد کند.

 

به دنبال دستگاه BiPAP باشید که این قابلیت را داشته باشد و همچنین داده ها را برای مراجعه در آینده ذخیره کند.

 

ضمانتنامه

دستگاه BiPAP از قسمتهای داخلی مختلفی تشکیل شده است که به طور کلی کار می کنند. همیشه خطر سوunction عملکرد زودرس یک یا چند قطعه وجود دارد ، بنابراین بهتر است بدنبال یک دستگاه BiPAP بهتر با حداقل دو سال گارانتی باشید.

 

خوبی این است که تقریباً همه دستگاه های BiPAP دارای گارانتی هستند ، اگرچه محدودیت زمانی برای هر سازنده متفاوت است.

 

قیمت

دستگاه های BiPAP نسبت به دستگاه های CPAP نسبتاً گران ترند ، اگرچه بر اساس بودجه شما دارای قیمت های مختلفی نیز هستند.نتیجه

در مورد مدلهای دستگاه و ماسکهای موجود ، انتخابهای زیادی دارید ، بنابراین مطمئن شوید که دستگاه مناسبی را پیدا کرده اید که بتواند به بهترین وجه به مشکلات تنفسی شما پاسخ دهد. به هر حال ، این یک سرمایه گذاری قابل توجه برای سلامتی شما است.

 

همیشه قبل از خرید دستگاه BiPAP با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید از ویژگی ها ، پاک کننده ها ، تنظیمات و فشار تجویز شده مناسب برخوردار هستید. وقت خود را صرف بررسی دقیق تمام جزئیات کنید ، اگر قصد سفر دارید ، در مورد مشخصات شرکت با خطوط هوایی خود مشورت کنید.

 

منبع: https://wellawaresystems.com/best-bipap-machine/

بسیاری از بیماران سوال دارن که کدوم بای پپ و چه برندی بهتره بخریم؟ در این مقاله به پرسش شما جواب دادیم.